Tag: moda ślubna

Suknia ślubna - korygujemy sylwetkę

Oferta sukni ślubnych w salonach jest oszałamiająca. Każdego roku na rynek wchodzi kilkaset nowych modeli najbardziej znanych firm – wszystkie są zgodne z najnowszymi trendami, szyte z najwyższej jakości tkanin. Jednak nie każda suknia, nawet najpiękniejsza i najdroższa będzie... więcej »

 

Fason sukni ślubnej a sylwetka Panny Młodej

Kupno sukni ślubnej jest zadaniem, które potrafi spędzić przyszłej Pannie Młodej sen z powiek. Dobra suknia jest przede wszystkim idealnie dobrana do kobiecej sylwetki, ma eksponować jej mocne strony, a ukrywać niedoskonałości. Dlatego też nie warto się sugerować... więcej »

 

Młoda Para

06-500 Mława, Żwirki 10/1
'Młoda Para' to salon mody ślubnej, w którym od ponad 15 lat Narzeczeni znajdują dla siebie asortyment niezbędny w Dniu Ślubu. Oprócz najnowszych kolekcji sukni i surdutów ślubnych, oferujemy Klientom zróżnicowane dodatki. Nasza kompleksowa obsługa gwarantuje pomoc w realizacji... więcej »

 

Sophie

08-110 Siedlce, Esperanto 6
Firma SOPHIE specjalizuje się w modzie ślubnej. Oferujemy przyszłym Pannom Młodym suknie ślubne czołowych polskich i zagranicznych producentów oraz wszelkie niezbędne dodatki. Wykwalifikowany personel salonów w Siedlcach i Białej Podlaskiej dokłada wszelkich starań, aby wybór sukni... więcej »