Tag: filmowanie

"VIDEO PRO"

41-106 Siemianowice-Bytków, Waloszka 13A
Działamy na rynku od 1993r.Posiadamy w swojej ofercie wersję podstawową filmu ślubno-weselnego w cenie 1200zł i 14 różnego rodzaju dodatków do filmu ( w cenie 50 - 200zł) ZAPRASZAMY i mamy nadzieje że dołączą Państwo do licznego grona klientów zadowolonych z usług naszej firmy. więcej »

 

Studio ROI

42-350 Mysłów, Myszkowska 170
Produkcja filmow oklicznosciowych i reklamowych, fotografia slubna i reklamowa, Studio Fotograficzne, Kran Kamerowy, Steadicam, HD, Blue Ray więcej »

 

Beskidzkie Studio Foto-Video

43-300 Bielsko-Biała, Paderewskiego 5
Studio Foto-Video "VIKO" powstało w 1991 roku w Bielsku-Białej. Podstawowa działalność to produkcja filmowa obejmująca zarówno filmowanie jak i montaż filmowy, fotografia Ślubno-Weselna oraz inne usługi związane z ślubem. Obecnie siedziba firmy mieści się w Bielsku-Białej przy... więcej »

 

Studio Video ProFilm

41-250 Czeladź, Miła 4 lok.18
Bardzo miło przedstawić nam ofertę dla Młodych Par, które chcą aby ich film był wykonany niekonwencjonalnie, z wyczuciem nastroju, klimatu, film dla osób wymagających ...film który można oglądać wiele razy bez znudzenia... Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły i sugestie,... więcej »

 

MARIAŻ Foto-Video

34-100 Wadowice, Osiedle 11
Ślub i wesele to najpiękniejsze chwile w życiu człowieka, aby zatrzymać je w pamięci, chcę zaproponować Państwu wyjątkową pamiątkę, jaką jest film oraz fotografia. Pracujemy na bardzo dobrej jakości sprzęcie w różnych warunkach pogodowych i oświetleniowych. Dojeżdżamy w... więcej »

 

AV STUDIO

80-288 Gdańsk, Piecewska 20
Filmowanie uroczystości rodzinnych i firmowych na 1-2 kamery, również HD. więcej »

 

VenusAGENCY

98-432 Wójcin, Mickiewicza 12
Zapraszamy na nasza strone: www.venus-foto-video.pl - filmowanie przy uzyciu FloatCama (steadicam) - teledyski wykonywane w inny dzien zdjeciowy - dwie kamery HD (CANON XH-A1) - itd. Więcej na stronie. Obsługa całego kraju! więcej »