Tag: wideofilmowanie

Beskidzkie Studio Foto-Video

43-300 Bielsko-Biała, Paderewskiego 5
Studio Foto-Video "VIKO" powstało w 1991 roku w Bielsku-Białej. Podstawowa działalność to produkcja filmowa obejmująca zarówno filmowanie jak i montaż filmowy, fotografia Ślubno-Weselna oraz inne usługi związane z ślubem. Obecnie siedziba firmy mieści się w Bielsku-Białej przy... więcej »

 

WERA MIX

20-258 Lublin, Turka 111
Studio WERA-MIX jest firmą działającą na rynku lubelskim od 1994 roku. Świadczymy naszym klientom usługi w zakresie fotografowania oraz filmowania i montażu wszelkich imprez okolicznościowych takich jak: wesela studniówki komunie inne Rocznie realizujemy... więcej »

 

art studio 91 VIDANA

40-755 Katowice, Płochy 2
Vidana art studio 91 - marka istniejąca na rynku od 1991 r. - znana jest z profesjonalnego podejścia do każdej realizacji oraz solidności w działaniu. Specjalizujemy się w realizacji wideoreportaży z uroczystości rodzinnych. Klienci cenią nas za otwartość i życzliwość oraz... więcej »

 

Cyfrowe Studio Video TV PASSION / WYSOKIŃSKI MEDIA

21-400 Łuków, Jana Skrzetuskiego 4 7
Zapraszam do odwiedzenia mojej strony www. więcej »

 

AV STUDIO

80-288 Gdańsk, Piecewska 20
Filmowanie uroczystości rodzinnych i firmowych na 1-2 kamery, również HD. więcej »

 

Color Computer Studio

58-310 Wałbrzych Szczawno-Zdrój, Marii Skłodowskiej 2
Profesjonalne usługi w zakresie foto wideo reportażu dla firm i osób prywatnych. Obsługujemy wszelkie imprezy i uroczystości jak ślub, wesele, studniówka, bal, bankiet, Sesja plenerowa. Możemy wykonać film pamiątkowy, szkoleniowy, reklamowy i inny. Wykonujemy również zdjęcia.... więcej »

 

Fanaastudio.strefa

09-230 Bielsk, Chabrowa 41
Wideofilmowanie, reportaż wideo, produkcje filmowe Wideofilmowanie imprez okolicznościowych. Produkcja teledysków oraz montaż cyfrowy. Posiadamy profesjonalne kamery HDV. Tworzymy wyjątkowe filmy dla wyjątkowych ludzi. Filmowanie Ślubów, Wesel ... , to nasza pasja. Jako nieliczni... więcej »