Tag: suknia ślubna

Idealna bielizna na ślub

Dzień ślubu jest na tyle wyjątkowy, że każdy element stroju Panny Młodej powinien być staranie dopracowany. Bielizna ślubna, mimo iż jej nie widać, nie jest wyjątkiem. Z jej zakupem nie warto się zbyt długo ociągać. Wiele salonów sukien ślubnych wymaga, aby już na... więcej »

 

Stopy na ślubie ? dobór butów

Wymarzony model sukni wybrany, kolej na buty ślubne. Muszą one być uzupełnieniem całego stroju, a także gwarantować wygodę i komfort Pannie Młodej, które na weselu ma w nich przetańczyć całą noc. Buty ślubne powinno się wybierać tuż po ustaleniu, jaki będzie model... więcej »

 

Panna Młoda w stanie błogosławionym

Jeszcze do niedawna ciąża Panny Młodej była zjawiskiem nieakceptowanym. Presja rodziny bywała tak wielka, że ślub i wesele były organizowane w jak najszybszym tempie, a ciążowy brzuszek skrzętnie ukrywany. Zdarzało się też same panie decydowały o przełożeniu ślubu na wieść o... więcej »

 

Suknia ślubna - korygujemy sylwetkę

Oferta sukni ślubnych w salonach jest oszałamiająca. Każdego roku na rynek wchodzi kilkaset nowych modeli najbardziej znanych firm – wszystkie są zgodne z najnowszymi trendami, szyte z najwyższej jakości tkanin. Jednak nie każda suknia, nawet najpiękniejsza i najdroższa będzie... więcej »

 

Fason sukni ślubnej a sylwetka Panny Młodej

Kupno sukni ślubnej jest zadaniem, które potrafi spędzić przyszłej Pannie Młodej sen z powiek. Dobra suknia jest przede wszystkim idealnie dobrana do kobiecej sylwetki, ma eksponować jej mocne strony, a ukrywać niedoskonałości. Dlatego też nie warto się sugerować... więcej »

 

Niezbędnik Panny Młodej, czyli co musi mieć w torebce

Aby w tak ważnym dniu wyglądać perfekcyjnie, Panna Młoda musi być dobrze przygotowana na wszelkie ewentualności. Wówczas rozmazany makijaż czy nagły ból głowy nie będą żadnym problemem. Pierwsza pomoc musi znajdować się pod ręką, najlepiej w torebce mamy, świadkowej... więcej »