Tag: videofilmowanie

"VIDEO PRO"

41-106 Siemianowice-Bytków, Waloszka 13A
Działamy na rynku od 1993r.Posiadamy w swojej ofercie wersję podstawową filmu ślubno-weselnego w cenie 1200zł i 14 różnego rodzaju dodatków do filmu ( w cenie 50 - 200zł) ZAPRASZAMY i mamy nadzieje że dołączą Państwo do licznego grona klientów zadowolonych z usług naszej firmy. więcej »

 

art studio 91 VIDANA

40-755 Katowice, Płochy 2
Vidana art studio 91 - marka istniejąca na rynku od 1991 r. - znana jest z profesjonalnego podejścia do każdej realizacji oraz solidności w działaniu. Specjalizujemy się w realizacji wideoreportaży z uroczystości rodzinnych. Klienci cenią nas za otwartość i życzliwość oraz... więcej »

 

Cyfrowe Studio Video TV PASSION / WYSOKIŃSKI MEDIA

21-400 Łuków, Jana Skrzetuskiego 4 7
Zapraszam do odwiedzenia mojej strony www. więcej »

 

AV STUDIO

80-288 Gdańsk, Piecewska 20
Filmowanie uroczystości rodzinnych i firmowych na 1-2 kamery, również HD. więcej »

 

PPL LOGOS Studio Video Casablanca

85-047 Bydgoszcz, Chrobrego 16
Rejestracja Uroczystości Rodzinnych kamerą Sony 3CCD, jestem osobą kreatywną z wieloletnim doświadczeniem do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie.Dysponuje własnym sprzętem oświetleniowym - efekty dyskotekowe wprowadzają odpowiedni nastrój i pozostawiają niezapomniane wrażenia.... więcej »

 

Fotoprimo

85-447 Bydgoszcz, Ptasia 18a
Fotografia ślubna. Polecam Państwu profesjonalną fotografię ślubną Na fotografii uwieczniam podniosłe chwile, wielkie emocje i niezapomniane wzruszenia. Dyskretnie towarzyszę Młodej Parze w trakcie przygotowań, błogosławieństwa rodziców, sesji plenerowej (w dowolnym wybranym przez... więcej »

 

VenusAGENCY

98-432 Wójcin, Mickiewicza 12
Zapraszamy na nasza strone: www.venus-foto-video.pl - filmowanie przy uzyciu FloatCama (steadicam) - teledyski wykonywane w inny dzien zdjeciowy - dwie kamery HD (CANON XH-A1) - itd. Więcej na stronie. Obsługa całego kraju! więcej »