Tag: zespół na wesele

KLAXON - Zespół muzyczny

32-104 koniusza, posądza 76
profesjonalna oprawa muzyczna imprez tanecznych i okolicznościowych(wesela,studniówki,bale,sylwester itp.)w Krakowie i Małopolsce.Zapraszamy! więcej »

 

Zespół muzyczny JOKER

55-106 Zawonia, Trzebnicka 10
Zespół muzyczny JOKER to gwarancja profesjonalnej oprawy muzycznej wesel, zabaw, bankietów oraz wszelkich imprez tanecznych. Duże doświadczenie i szeroki repertuar dopasowany do potrzeb klienta zapewni wspaniałą zabawę i doskonały klimat imprezy. Gramy w dwu lub trzy-osobowym... więcej »

 

Wodzirej z zespołem - Wrocław

55-106 ZAWONIA, Trzebnicka 10
WODZIREJ z ZESPOŁEM muzycznym poprowadzi każdą imprezę. Zapewniona wysoka kultura osobista i doświadczenie. Obsługujemy wesela, zabawy i bankiety we Wrocławiu i okolicach gwarantując bogaty repertuar muzyczny oraz liczne konkursy i zabawy. Film demo i mp3 na maila:... więcej »

 

Haliśka Band - zespół muzyczny na wesele i nie tylko

94-043 Łódź, Olimpijska 4
Jesteśmy zespołem od czasów dzieciństwa,właściwie odkąd się znamy zawsze interesowała nas muzyka,a najbardziej jej tworzenie. W czasie dorastania tworzyliśmy przeróżne rodzaje muzyki i nadal tak jest,to taka nasza pasja życiowa. Muzyka taneczna,którą wykonujemy jest okazją do... więcej »