Tag: muzyka

Wesele inaczej ? zabawa w karaoke

Jakość zabawy na weselu zależy w równej mierze od organizatorów uroczystości, co od samych jej uczestników. Wesołe, skłonne do śmiechu i wygłupów towarzystwo z radością przyjmie pomysł na przeprowadzenie w trakcie wesela popisów wokalnych, czyli... więcej »

 

DJ na wesele

Odpowiednio dobrana muzyka na weselu to podstawa udanej zabawy. Znalezienie zespołu muzycznego lub DJ, którzy odtworzą wymarzone piosenki, jednak wcale nie jest takie łatwe, a każda z tych opcji ma swoje wady i zalety. Dzięki temu artykułowi dowiecie się, jakich pułapek unikać... więcej »

 

Pierwszy taniec na weselu

Pierwszy taniec na weselu jest dla Młodej Pary przeżyciem o tyleż pięknym, co stresującym. Stanowi on sygnał do rozpoczęcia zabawy, jednocześnie skupia uwagę wszystkich gości na nowożeńcach. Nic więc dziwnego, że młodzi pragną, aby ten moment miał wyjątkową oprawę muzyczną i... więcej »

 

Podziękowania dla rodziców

Tradycyjnym i bardzo wzruszającym momentem, o którym nie może zapomnieć żadna świeżo poślubiona para, są oczywiście podziękowania dla rodziców w trakcie wesela. Odbywają się one zaraz po pierwszym tańcu lub tuż po oczepinach. Młodzi dziękują nie tylko za pomoc w... więcej »

 

Oprawa muzyczna ślubu

Każdy organizator wesela zgodzi się, że muzyka jest niezwykle ważnym elementem przyjęcia. Coraz więcej osób pragnie również urozmaicić przebieg swojej ceremonii ślubnej poprzez zapewnienie odpowiednio dobranej oprawy muzycznej. Narzeczeni rezygnują więc z usług organisty... więcej »

 

Travelling Band

01-926 Warszawa, Nerudy 4
wesela,bale,eventiinne imprezy okolicznosciowe zapraszamy do rest.BrowArmia ul.Krolewska 1 www.browarmia.pl *********************** w kazdy czwartek i piatek od.g.20 ********************************** w środy zapraszamy do pubu DESKA ul.Gen Abrahama 18 /Gocław/ start g.19 więcej »

 

AGENCJA ZESPOŁÓW MUZYCZNYCH -MIREX

91-069 Łódź, Legionów 59
Oferujemy Państwu profesjonalne zespoły muzyczne na wszelkie imprezy okolicznościowe.Liczba polecanych zespołów muzycznych 30 w składach min.DUET max.SEKSTET. Prezętujemy demo z wesel.Wystawiamy rachunki. więcej »

 

Agencja Artystyczna SILESIART

44-190 Knurów, Koziełka 94f
Agencja Artystyczna SILESIART Jesteśmy zawodowymi muzykami, absolwentami akademii muzycznej i oferujemy profesjonalną oprawę muzyczną mszy ślubnych na Śląsku. Posłuchaj naszych mp3 i przeczytaj komentarze naszych klientów na www.muzycznakaroca.pl więcej »

 

MAX Wojciech Nadolski

83-210 Zblewo, Pinczyńska 15
Witam. Zajmuję się oprawą muzyczną wesel jako prezenter i wodzirej. Posiadam profesjonalny sprzęt oraz światła. Starannie opracowany program wesela zapewnia , że niczego nie przegapimy ;) Podobno najlepszy prezenter na pomorzu ;) Ja gwarantuje udaną zabawę ! Prowadzę głównie... więcej »