Tag: zdjęcia ślubne

Udana sesja zdjęciowa w plenerze

Sesja zdjęciowa w plenerze jest niezapomnianym przeżyciem, a fotografie wspaniałą pamiątką. Jednak aby zdjęcia ciekawie się prezentowały, musi je wykonać nie tylko dobry fotograf, ale także ich bohaterowie muszą być dobrze przygotowani. Poniżej kilka rad. Wybierz ciekawy plener... więcej »

 

Zdjęcia ślubne - co ustalić z fotografem?

W czasie ślubu i wesela tyle się dzieje, że niejednokrotnie Para Młoda niewiele z nich pamięta. Aby wspomnienia cały czas pozostały świeże, decydujemy się na uchwycenie tych przelotnych momentów na kliszy fotograficznej czy w oku kamery. Wybór fotografa, stylu zdjęć... więcej »

 

Beskidzkie Studio Foto-Video

43-300 Bielsko-Biała, Paderewskiego 5
Studio Foto-Video "VIKO" powstało w 1991 roku w Bielsku-Białej. Podstawowa działalność to produkcja filmowa obejmująca zarówno filmowanie jak i montaż filmowy, fotografia Ślubno-Weselna oraz inne usługi związane z ślubem. Obecnie siedziba firmy mieści się w Bielsku-Białej przy... więcej »

 

Fotowizjon

43-300 BIELSKO-BIAŁA, Śnieżna 6
Oferta skierowana dla Was jest elastyczna. Przedstawiam ją w formie propozycji, byśmy mogli przy bliższym kontakcie ustalić szczegóły. Moja propozycja zawiera: * Reportaż w dniu ślubu. Może zaczynać się on od przygotowań, poprzez błogosławieństwo, ceremonię ślubną po... więcej »

 

Bartlomiej Zagrabski

43-300 Bielsko-Biała, Łagodna 13
Fotografia Ślubna - przygotowania,ślub, wesele, plener Zapraszam do współpracy www.zagarbski.fotea.pl więcej »

 

przemekbialek.pl

72-600 Świnoujście, Warszawska 7/2
OFERTA KOMPLEKSOWEGO REPORTAŻU ŚLUBNEGO - Kompleksowy reportaż ślubny uwzględniający: cały dzień z "Para Młodą" obejmujący: Przygotowania, Ceremonie, Wesele oraz Plener zrealizowany na zasadzie artystycznego reportażu. - Pakiety w ilości do 400 zdjęć z płytą... więcej »