Tag: obrączki ślubne

Grawerowanie obrączek ślubnych

Wygrawerowany napis na obrączkach ślubnych jest wspaniałą pamiątką dla małżonków. Niekoniecznie musi to być data ślubu, ale też cytaty, tytuły piosenek, a nawet pseudonimy narzeczonych, które sprawiają, że obrączka nabiera wyjątkowego charakteru. Grawerowanie podnosi... więcej »

 

Zadbaj o ślubną obrączkę

Aby starannie wybrane obrączki cieszyły swoim wyglądem kilkadziesiąt kolejnych lat, warto zadbać o ich odpowiednią pielęgnację. Nie bez znaczenia jest tutaj zakupiony model obrączki – im wzór będzie prostszy i bardziej oszczędny w ozdobniki, tym większa gwarancja, że z... więcej »

 

Raz na całe życie - wybór obrączki ślubnej

Zakup obrączek ślubnych, symbolu dozgonnej miłości i nierozerwalności małżeństwa, jest prawdziwym wydarzeniem w życiu narzeczonych. Pamiętajmy o tym, że nie jest to zwykła biżuteria. Od zawarcia ślubu będzie nam towarzyszyć do końca życia i codziennie przypominać o złożonej... więcej »

 

PPHU Eminence

56-400 Oleśnica, Wrocławska 18
Unikatowe i niepowtarzalne obrączki ślubne. Oferujemy obrączki ślubne: * Obrączki klasyczne o prostej formie bez zdobień * Obrączki zdobione, grawerowane * Obrączki o artystycznej formie, zdobione warkoczami, plecionkami itp. * Obrączki wykonane z wielu kolorów... więcej »

 

Andrzej Bielak

31-014 Kraków, Sławkowska 4
Zapraszam do obejrzenia autorskiej kolekcji obrączek współtworzonych wg. moich pomysłów przez Narzeczonych, w wielu miastach w Polsce więcej »