Tag: DJ

Wesele inaczej ? zabawa w karaoke

Jakość zabawy na weselu zależy w równej mierze od organizatorów uroczystości, co od samych jej uczestników. Wesołe, skłonne do śmiechu i wygłupów towarzystwo z radością przyjmie pomysł na przeprowadzenie w trakcie wesela popisów wokalnych, czyli... więcej »

 

DJ na wesele

Odpowiednio dobrana muzyka na weselu to podstawa udanej zabawy. Znalezienie zespołu muzycznego lub DJ, którzy odtworzą wymarzone piosenki, jednak wcale nie jest takie łatwe, a każda z tych opcji ma swoje wady i zalety. Dzięki temu artykułowi dowiecie się, jakich pułapek unikać... więcej »

 

Pierwszy taniec na weselu

Pierwszy taniec na weselu jest dla Młodej Pary przeżyciem o tyleż pięknym, co stresującym. Stanowi on sygnał do rozpoczęcia zabawy, jednocześnie skupia uwagę wszystkich gości na nowożeńcach. Nic więc dziwnego, że młodzi pragną, aby ten moment miał wyjątkową oprawę muzyczną i... więcej »

 

Oprawa muzyczna ślubu

Każdy organizator wesela zgodzi się, że muzyka jest niezwykle ważnym elementem przyjęcia. Coraz więcej osób pragnie również urozmaicić przebieg swojej ceremonii ślubnej poprzez zapewnienie odpowiednio dobranej oprawy muzycznej. Narzeczeni rezygnują więc z usług organisty... więcej »

 

Dj na wesele

87-800 Włocławek, Wieniawskiego 1
Krzysztof, DJ. z wieloletnim doświadczeniem w branży, profesjonalna obsługa weselna! Atrakcyjny program muzyczny od rock & roll'a i "wiecznie zielonych" rytmów z lat 60-70-80 i 90-tych do TOP PRZEBOJÓW!. Repertuar muzyczny dostosowywany jest na bieżąco do różnych gustów biesiadników, w... więcej »

 

MAX Wojciech Nadolski

83-210 Zblewo, Pinczyńska 15
Witam. Zajmuję się oprawą muzyczną wesel jako prezenter i wodzirej. Posiadam profesjonalny sprzęt oraz światła. Starannie opracowany program wesela zapewnia , że niczego nie przegapimy ;) Podobno najlepszy prezenter na pomorzu ;) Ja gwarantuje udaną zabawę ! Prowadzę głównie... więcej »