Tag: prezenty

Podarek zamiast koperty ? wszystko o liście prezentów ślubnych

Na szczęście minęły już czasy, kiedy Państwo Młodzi przy rozpakowywaniu prezentów z przerażeniem odkrywali, że goście weselni obdarowali ich 3 tosterami, 4 odkurzaczami i podobną ilością mikrofalówek. Na współczesnym ślubie króluje bezpieczna koperta z... więcej »

 

Podziękowania dla rodziców

Tradycyjnym i bardzo wzruszającym momentem, o którym nie może zapomnieć żadna świeżo poślubiona para, są oczywiście podziękowania dla rodziców w trakcie wesela. Odbywają się one zaraz po pierwszym tańcu lub tuż po oczepinach. Młodzi dziękują nie tylko za pomoc w... więcej »

 

Zamiast tradycyjnych kwiatów

Coraz częściej Młodzi rezygnują z tradycyjnego naręcza kwiatów i proszą swoich gości o małe, symboliczne podarunki dla siebie lub charytatywne wspomożenie potrzebujących. Kwiaty szybko więdną, a taka pamiątka na długo pozostanie w pamięci pary i ich gości. Informację o... więcej »

 

Jak dobrze zorganizować wieczór panieński lub kawalerski?

Na każdym organizatorze wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego spoczywa duża odpowiedzialność. W końcu to od jego zdolności organizacyjnych i inwencji twórczej zależy, czy zabawa będzie naprawdę niezapomniana. Osobami, które są zazwyczaj odpowiedzialne za imprezę, są... więcej »

 

Pomysły na ostatni wieczór na wolności

Zorganizowanie niebanalnego wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego jest nie lada wyzwaniem. Oczywiście najbezpieczniej jest zaproponować wyjście do klubu w gronie najbliższych przyjaciół, ale ostatni wieczór na wolności spędzony z odrobiną szaleństwa na pewno zostanie... więcej »