Tag: kwiaty

Jak udekorować samochód do ślubu?

Przygotowanie dekoracji na samochód, który ma zawieźć narzeczonych do ślubu, stanowi nie lada wyzwanie. Coraz częściej podejmują się tego zadania firmy zajmujące się profesjonalnym wystrojem kościołów czy sal weselnych, a także kwiaciarnie. Samodzielnie wykonanie... więcej »

 

Podziękowania dla rodziców

Tradycyjnym i bardzo wzruszającym momentem, o którym nie może zapomnieć żadna świeżo poślubiona para, są oczywiście podziękowania dla rodziców w trakcie wesela. Odbywają się one zaraz po pierwszym tańcu lub tuż po oczepinach. Młodzi dziękują nie tylko za pomoc w... więcej »

 

Jak dobrać wiązankę ślubną

Każda Panna Młoda wybierając swój wymarzony bukiet ślubny stoi przed prawdziwym wyzwaniem. Nie dość, że powinien być on dopasowany kolorystycznie do sukni ślubnej, to musi również idealnie komponować się z sylwetką, pasować do typu urody, a także pory roku. Aby... więcej »

 

Zamiast tradycyjnych kwiatów

Coraz częściej Młodzi rezygnują z tradycyjnego naręcza kwiatów i proszą swoich gości o małe, symboliczne podarunki dla siebie lub charytatywne wspomożenie potrzebujących. Kwiaty szybko więdną, a taka pamiątka na długo pozostanie w pamięci pary i ich gości. Informację o... więcej »

 

Wybierz nietypowy pojazd do ślubu

Jeśli nie możecie zdecydować się, jaki samochód wybrać na ślub, bo wszystkie pomysły wydają się Wam podobne i oklepane, może pora zainteresować się ofertą niekonwencjonalnych pojazdów do ślubu. Wbrew pozorom liczba środków transportu, które mogą Was... więcej »

 

Czym obsypać Młodą Parę?

Kiedy małżonkowie wychodzą z kościoła lub urzędu stanu cywilnego przy ostatnich dźwiękach marszu Mendelssohna, goście powinni już mieć przygotowane drobiazgi do ich obsypania. O oprawę tego wyjątkowego momentu warto zadbać wcześniej. Goście zazwyczaj nie pamiętają o zabraniu... więcej »

 

Flowers Design

61-608 Poznań, Błażeja 4
Oferta pracowni Flowers design skierowana jest zarówno do instytucji, jak i odbiorców indywidualnych. Proponujemy roślinne aranżacje wnętrz biur, hoteli, lokali gastronomicznych a także domów, od drobnych dekoracji stołu, po duże kompozycje przestrzenne. Prace obejmują również bukiety... więcej »

 

Kwiatki od Małgorzatki - PROCENCIK Sp. z o.o.

31-213 Kraków (dz. Prądnik), Bociana (przecznica ul. Siewnej) 4d/3
Nasza Galeria Kwiatów na ul. Bociana 4d/3 w Krakowie (Prądnik) zaprasza od poniedziałku do soboty w godz. 8:00 do 20:00. Oferujemy Państwu obsługę przez doświadczone Specjalistki Florystyki w zakresie: - bukiety ślubne - dekoracje samochodów - dekoracje sal i kościołów... więcej »