Tag: dekoracje weselne

artmilan

31-150 Kraków, św. Filipa 6
Posiadamy w ofercie szeroki wybór artykułów na ślub i wesele: zaproszenia ślubne do druku i do samodzielnego wypełnienia, etykiety i zawieszki na alkohol, przypinki-bukieciki dla gości weselnych, kotyliony, poduszki na obrączki, kieliszki weselne, podziękowania dla rodziców, księgi... więcej »

 

greenFlower Pracownia Florystyki Ślubnej

41-303 Dąbrowa Górnicza, Kosmonautów b
Bukiety ślubne, dekoracje samochodów, dekoracje z roślin żywych sal weselnych i kościołów. Konkurencyjne ceny. Za dekoracje stałe typu: wazony, świeczniki, serwety materiałowe nie są pobierane dodatkowe opłaty. Zapraszam do greenFlower Pracowni Florystyki Ślubnej na... więcej »

 

Studio Usług Dekoratorskich Arabeska

43-516 zabrzeg, Letnia 12
Zajmujemy się dekorowaniem Kościołów, sal weselnych i bankietowych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, bierzemy pod uwagę oczekiwania klienta i staramy się by ten dzień był najpiękniejszym dniem w Waszym życiu. Działamy na terenie Bielska i okolic więcej »

 

studio Dekoratorskie Kalina

22-400 Zamość, Wyszyńskiego 39/3
Zajmujemy się dekoracją sal weselnych. Tworzymy ciekawe dekoracje samochodu Młodych. Zajmujemy się sprzedażą dekoracji weselnych: stroiki na samochód, kule kwiatowe, świeczniki, kule szklane, serca kwiatowe. Oferujemy usługę wypuszczania balonów napełnionych helem. Wykonujemy bukiety... więcej »