Tag: zabawa

Dzieci na weselu

Obecność dzieci na ślubie zazwyczaj nie podlega dyskusji. Każdego w końcu wzruszają te piękne obrazki, kiedy przed Młodą Parą wchodząca do kościoła idzie śliczna dziewuszka sypiąca kwiaty lub kiedy ukochany chrześniak podaje obrączki podczas ceremonii. O wiele więcej emocji... więcej »

 

Fajerwerki na weselu

Pokazy pirotechniczne na weselu to nowość, która z roku na rok zyskuje coraz szersze grono amatorów. Ciekawe show może być prawdziwym hitem wesela, a Młoda Para będzie z pewnością zachwycona swoimi zdjęciami na tle sztucznych ogni. Organizując pokaz fajerwerków... więcej »

 

Jak zorganizować wesele dla małych gości?

Decyzja o tym, czy zapraszać dorosłych z dziećmi na przyjęcie weselne nie jest prosta. Wymaga przede wszystkich rozważenia wszystkich za i przeciw, a także uwzględnienia istniejących tradycji rodzinnych. Jeśli już jesteśmy zdecydowani, aby na sali weselnej bawiły się także maluchy,... więcej »

 

Jak dobrze zorganizować wieczór panieński lub kawalerski?

Na każdym organizatorze wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego spoczywa duża odpowiedzialność. W końcu to od jego zdolności organizacyjnych i inwencji twórczej zależy, czy zabawa będzie naprawdę niezapomniana. Osobami, które są zazwyczaj odpowiedzialne za imprezę, są... więcej »

 

Pomysły na ostatni wieczór na wolności

Zorganizowanie niebanalnego wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego jest nie lada wyzwaniem. Oczywiście najbezpieczniej jest zaproponować wyjście do klubu w gronie najbliższych przyjaciół, ale ostatni wieczór na wolności spędzony z odrobiną szaleństwa na pewno zostanie... więcej »

 

Zespół muzyczny JOKER

55-106 Zawonia, Trzebnicka 10
Zespół muzyczny JOKER to gwarancja profesjonalnej oprawy muzycznej wesel, zabaw, bankietów oraz wszelkich imprez tanecznych. Duże doświadczenie i szeroki repertuar dopasowany do potrzeb klienta zapewni wspaniałą zabawę i doskonały klimat imprezy. Gramy w dwu lub trzy-osobowym... więcej »