Tag: samochód

Jak udekorować samochód do ślubu?

Przygotowanie dekoracji na samochód, który ma zawieźć narzeczonych do ślubu, stanowi nie lada wyzwanie. Coraz częściej podejmują się tego zadania firmy zajmujące się profesjonalnym wystrojem kościołów czy sal weselnych, a także kwiaciarnie. Samodzielnie wykonanie... więcej »

 

Wybierz nietypowy pojazd do ślubu

Jeśli nie możecie zdecydować się, jaki samochód wybrać na ślub, bo wszystkie pomysły wydają się Wam podobne i oklepane, może pora zainteresować się ofertą niekonwencjonalnych pojazdów do ślubu. Wbrew pozorom liczba środków transportu, które mogą Was... więcej »

 

Wynajem Ferrari

05-520 Konstancin-Jeziorna, Brzozowa 2a/14
Wynajmę Ferrari do ślubu!!! Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych,chętnym prześlę zdjęcia auta. Oprócz Ferrari w cenę (indywidualnie ustaloną) wchodzi drugie auto-najnowsza Honda (3 miesięczna,czarna) z kierowcą i miejscem dla 3-4 osób Ferrari jest czerwone i robi ogromne... więcej »

 

studio Dekoratorskie Kalina

22-400 Zamość, Wyszyńskiego 39/3
Zajmujemy się dekoracją sal weselnych. Tworzymy ciekawe dekoracje samochodu Młodych. Zajmujemy się sprzedażą dekoracji weselnych: stroiki na samochód, kule kwiatowe, świeczniki, kule szklane, serca kwiatowe. Oferujemy usługę wypuszczania balonów napełnionych helem. Wykonujemy bukiety... więcej »

 

Wroclawski Cadillac

51-222 Wrocław, Św Macieja 10
Zabytkowy Luksusowy Cadillac Brougham 1984r. Limuzyna Oferujemy przewóz na terenie Wrocławia i okolic w miłej atmosferze,komfortowych warnukach oraz z miłym doświadczonym kierowcą znającym zarówno Wrocław jak i jego okolice jak własną kieszeń. Dzięki takiej przejażdzce... więcej »