Tag: dekoracje

Jak udekorować samochód do ślubu?

Przygotowanie dekoracji na samochód, który ma zawieźć narzeczonych do ślubu, stanowi nie lada wyzwanie. Coraz częściej podejmują się tego zadania firmy zajmujące się profesjonalnym wystrojem kościołów czy sal weselnych, a także kwiaciarnie. Samodzielnie wykonanie... więcej »

 

Wybierz nietypowy pojazd do ślubu

Jeśli nie możecie zdecydować się, jaki samochód wybrać na ślub, bo wszystkie pomysły wydają się Wam podobne i oklepane, może pora zainteresować się ofertą niekonwencjonalnych pojazdów do ślubu. Wbrew pozorom liczba środków transportu, które mogą Was... więcej »

 

IRD dekoracje

00-545 Warszawa, Marszałkowska 60/6A
Wykonujemy dekoracje z balonów na terenie Warszawy i okolic. Masz wesele, imieniny, urodziny, rocznicę, imprezę firmową lub picnic to zapraszamy do współpracy. Proponujemy Państwu dekoracje balonowe oraz materiałowe na każą okazję. Tworzymy niezapomniane aranżacje, które... więcej »

 

bea.art-decor Beata Kowalczewska

62-200 Gniezno, Roosevelta 115
- oprawa dekoracyjna wesel i innych imprez okolicznościowych (dekoracja kościoła, sali oraz samochodu, a także wykonanie dodatków okolicznościowych) - wyrób ozdobnej galanterii papierniczej (kartki okolicznościowe, zaproszenia i zawiadomienia, ozdobne tuby, albumy okolicznościowe... więcej »

 

Galeria M&M

14-300 Morąg, 3 Maja 21/53
Galeria M&M to firma zajmująca się kompleksową obsługą przyjęć okolicznościowych w zakresie wystroju wnętrz. Przygotowujemy dekoracje weselne, jubileuszowe, studniówkowe i sylwestrowe. Dekorujemy wnętrza na imprezy firmowe, bankiety, szkolenia i wiele innych okoliczności. Zadbamy... więcej »

 

Kwiatki od Małgorzatki - PROCENCIK Sp. z o.o.

31-213 Kraków (dz. Prądnik), Bociana (przecznica ul. Siewnej) 4d/3
Nasza Galeria Kwiatów na ul. Bociana 4d/3 w Krakowie (Prądnik) zaprasza od poniedziałku do soboty w godz. 8:00 do 20:00. Oferujemy Państwu obsługę przez doświadczone Specjalistki Florystyki w zakresie: - bukiety ślubne - dekoracje samochodów - dekoracje sal i kościołów... więcej »