Tag: biżuteria

Grawerowanie obrączek ślubnych

Wygrawerowany napis na obrączkach ślubnych jest wspaniałą pamiątką dla małżonków. Niekoniecznie musi to być data ślubu, ale też cytaty, tytuły piosenek, a nawet pseudonimy narzeczonych, które sprawiają, że obrączka nabiera wyjątkowego charakteru. Grawerowanie podnosi... więcej »

 

Zadbaj o ślubną obrączkę

Aby starannie wybrane obrączki cieszyły swoim wyglądem kilkadziesiąt kolejnych lat, warto zadbać o ich odpowiednią pielęgnację. Nie bez znaczenia jest tutaj zakupiony model obrączki – im wzór będzie prostszy i bardziej oszczędny w ozdobniki, tym większa gwarancja, że z... więcej »

 

Raz na całe życie - wybór obrączki ślubnej

Zakup obrączek ślubnych, symbolu dozgonnej miłości i nierozerwalności małżeństwa, jest prawdziwym wydarzeniem w życiu narzeczonych. Pamiętajmy o tym, że nie jest to zwykła biżuteria. Od zawarcia ślubu będzie nam towarzyszyć do końca życia i codziennie przypominać o złożonej... więcej »

 

Młoda Para

06-500 Mława, Żwirki 10/1
'Młoda Para' to salon mody ślubnej, w którym od ponad 15 lat Narzeczeni znajdują dla siebie asortyment niezbędny w Dniu Ślubu. Oprócz najnowszych kolekcji sukni i surdutów ślubnych, oferujemy Klientom zróżnicowane dodatki. Nasza kompleksowa obsługa gwarantuje pomoc w realizacji... więcej »

 

Art Women Studio

10-034 Olsztyn, Kołłątaja 19
Art Women Studio to agencja ślubna zajmująca się kompleksową organizacją wszelakich imprez (od urodzin, chrzcin, po wesela oraz imprezy integracyjne). Wykonamy dla Was także poligrafię (nietypowe zaproszenia ślubne, winietki, podziękowania, dekoracje. U nas kupisz piękne, oryginalne... więcej »

 

Piękna Biżuteria ślubna

70-260 Szczecin, Jagiełły 6/29
Piękna biżuteria. Polecamy Państwu ciekawe kompozycje wykonane z kamienia naturalnego, srebra i kryształów. Posiadamy w ofercie naszyjniki, bransoletki, kolczyki oraz komplety biżuterii ślubnej. Indywidualne zamówienia. Ciekawe realizacje. więcej »