Tag: dzieci

Dzieci na weselu

Obecność dzieci na ślubie zazwyczaj nie podlega dyskusji. Każdego w końcu wzruszają te piękne obrazki, kiedy przed Młodą Parą wchodząca do kościoła idzie śliczna dziewuszka sypiąca kwiaty lub kiedy ukochany chrześniak podaje obrączki podczas ceremonii. O wiele więcej emocji... więcej »

 

Jak zorganizować wesele dla małych gości?

Decyzja o tym, czy zapraszać dorosłych z dziećmi na przyjęcie weselne nie jest prosta. Wymaga przede wszystkich rozważenia wszystkich za i przeciw, a także uwzględnienia istniejących tradycji rodzinnych. Jeśli już jesteśmy zdecydowani, aby na sali weselnej bawiły się także maluchy,... więcej »

 

Studio EK

75-800 Koszalin, Plac Gwiaździsty 1
Studio EK -Troszeczkę inna fotografia - to fotografie z klimatem, pełne energii, ekspresji , emocji i Waszej uczuciowości. To fotografia ślubna, zdjęcia dzieci, zdjęcia kobiet, portfolia, akty To świat zatrzymany w kadrze, to Wasze wspomnienia czyste w swojej formie. Wreszcie -... więcej »

 

fotohead

50-538 Wrocław, Krzyki 8
Witamy. Zajmujemy się fotografią cyfrową oraz analogową. Wykonujemy usługi fotograficzne takie jak: zdjęcia ślubne, okolicznościowe oraz plenerowe, zarówno dorosłych jak i dzieci. Fotografie oddajemy w wersji cyfrowej oraz na papierze. Zapraszamy więcej »