Tag: wygląd

Udany makijaż na ślub

Makijaż Panny Młodej w tym wyjątkowym dniu ślubu nie może być przypadkowy. Aby podkreślić w pełni urodę i ukryć niedoskonałości, powinien być wykonany ręką doświadczonego fachowca zaopatrzonego w dobrej jakości kosmetyki. Zasadniczo makijaż ślubny łączy cechy makijażu... więcej »

 

Ślub w okularach

O ile Pan Młody nie przywiązuje zbytniej wagi do tego, czy okulary pasują do jego odświętnego wyglądu, o tyle dla niektórych kobiet wystąpienie przed ołtarzem ze szkłami na nosie jest prawdziwym dramatem. Decyzja jest trudna, a wiele pań, które całe życie chodzą w... więcej »

 

Fason sukni ślubnej a sylwetka Panny Młodej

Kupno sukni ślubnej jest zadaniem, które potrafi spędzić przyszłej Pannie Młodej sen z powiek. Dobra suknia jest przede wszystkim idealnie dobrana do kobiecej sylwetki, ma eksponować jej mocne strony, a ukrywać niedoskonałości. Dlatego też nie warto się sugerować... więcej »

 

Makijaż ślubny - zatrudnij wizażystę

O przewadze makijażu ślubnego zrobionego przez doświadczonego specjalistę nad samodzielną próbą jego wykonania nie ma co dyskutować. Wizażystka używa sprawdzonych kosmetyków wysokiej jakości, a dzięki dobrze zaopatrzonej kosmetyczce może w każdej chwili zmienić... więcej »