Wszystko przygotowaniach ślubu dla Pana Młodego ? elegancki wygląd, dobrze dobrany garnitur, elegancka fryzura.

Formalności ślubne bez tajemnic: co i kiedy załatwić w USC, czym różnią się ślub cywilny od kościelnego, jakie dokumenty wymienić po ślubie.

Idealne wesele ? informacje o tym jak je zorganizować, czym urozmaicić przebieg uroczystości oraz jak sprawić, że wszyscy goście będą się świetnie bawić.

Niezbędne informacje dla każdej Panny Młodej ? moda ślubna, najmodniejsze trendy w makijażu i fryzurach ślubnych, bukiety ślubne.

Przebieg ceremonii ślubnej ? wszystko o prezentach, dekorowaniu, oprawie muzycznej, obrączkach ślubnych.

Dobrze zaplanowany ślub i wesele to gwarancja udanej uroczystości. Wszystko o kosztach imprezy, pomysłach na spędzenie ostatnich chwil przed ślubem, przesądach i sesji zdjęciowej.

Portal TylkoWesele.pl jest dedykowany wszystkim tym, którzy planują wstąpić na nową drogę życia i właśnie rozpoczęli przygotowania do swojego ślubu i wesela.

Dzięki kilkudziesięciu artykułom o tematyce ślubno-weselnej każdy znajdzie przydatne informacje na temat organizacji uroczystości, związanych z nią kosztów, obyczajów oraz formalności. Rozbudowana baza firm umożliwia wyszukanie i porównanie usług oferowanych przez firmy z branży w wybranym regionie kraju.

Sukcesywnie będziemy dodawać nowe funkcjonalności dla użytkowników. Już teraz zachęcamy do korzystania z list przebojów muzyki weselnej! Wkrótce udostępnimy darmowe ogłoszenia, listy gości i komis ślubny.