Panna Młoda

Fason sukni ślubnej a sylwetka Panny Młodej

Kupno sukni ślubnej jest zadaniem, które potrafi spędzić przyszłej Pannie Młodej sen z powiek. Dobra suknia jest przede wszystkim idealnie dobrana do kobiecej sylwetki, ma eksponować jej mocne strony, a ukrywać niedoskonałości. Dlatego też nie warto się sugerować... więcej »

 

Idealna bielizna na ślub

Dzień ślubu jest na tyle wyjątkowy, że każdy element stroju Panny Młodej powinien być staranie dopracowany. Bielizna ślubna, mimo iż jej nie widać, nie jest wyjątkiem. Z jej zakupem nie warto się zbyt długo ociągać. Wiele salonów sukien ślubnych wymaga, aby już na... więcej »

 

Panna Młoda w stanie błogosławionym

Jeszcze do niedawna ciąża Panny Młodej była zjawiskiem nieakceptowanym. Presja rodziny bywała tak wielka, że ślub i wesele były organizowane w jak najszybszym tempie, a ciążowy brzuszek skrzętnie ukrywany. Zdarzało się też same panie decydowały o przełożeniu ślubu na wieść o... więcej »

 

Udana fryzura na ślub

W tym wyjątkowym dniu ślubu równie ważne jak dobór odpowiedniej sukni czy bukietu jest uczesanie Panny Młodej. Fryzura ślubna powinna w pierwszej kolejności stanowić spójną całość z resztą ubioru i dodatków oraz być dopasowana do typu urody. Nie każda... więcej »

 

Jak dobrać wiązankę ślubną

Każda Panna Młoda wybierając swój wymarzony bukiet ślubny stoi przed prawdziwym wyzwaniem. Nie dość, że powinien być on dopasowany kolorystycznie do sukni ślubnej, to musi również idealnie komponować się z sylwetką, pasować do typu urody, a także pory roku. Aby... więcej »

 

Suknia ślubna - korygujemy sylwetkę

Oferta sukni ślubnych w salonach jest oszałamiająca. Każdego roku na rynek wchodzi kilkaset nowych modeli najbardziej znanych firm – wszystkie są zgodne z najnowszymi trendami, szyte z najwyższej jakości tkanin. Jednak nie każda suknia, nawet najpiękniejsza i najdroższa będzie... więcej »

 

Makijaż ślubny - zatrudnij wizażystę

O przewadze makijażu ślubnego zrobionego przez doświadczonego specjalistę nad samodzielną próbą jego wykonania nie ma co dyskutować. Wizażystka używa sprawdzonych kosmetyków wysokiej jakości, a dzięki dobrze zaopatrzonej kosmetyczce może w każdej chwili zmienić... więcej »

 

Udany makijaż na ślub

Makijaż Panny Młodej w tym wyjątkowym dniu ślubu nie może być przypadkowy. Aby podkreślić w pełni urodę i ukryć niedoskonałości, powinien być wykonany ręką doświadczonego fachowca zaopatrzonego w dobrej jakości kosmetyki. Zasadniczo makijaż ślubny łączy cechy makijażu... więcej »

 

Ślub w okularach

O ile Pan Młody nie przywiązuje zbytniej wagi do tego, czy okulary pasują do jego odświętnego wyglądu, o tyle dla niektórych kobiet wystąpienie przed ołtarzem ze szkłami na nosie jest prawdziwym dramatem. Decyzja jest trudna, a wiele pań, które całe życie chodzą w... więcej »

 

Stopy na ślubie ? dobór butów

Wymarzony model sukni wybrany, kolej na buty ślubne. Muszą one być uzupełnieniem całego stroju, a także gwarantować wygodę i komfort Pannie Młodej, które na weselu ma w nich przetańczyć całą noc. Buty ślubne powinno się wybierać tuż po ustaleniu, jaki będzie model... więcej »

 

Niezbędnik Panny Młodej, czyli co musi mieć w torebce

Aby w tak ważnym dniu wyglądać perfekcyjnie, Panna Młoda musi być dobrze przygotowana na wszelkie ewentualności. Wówczas rozmazany makijaż czy nagły ból głowy nie będą żadnym problemem. Pierwsza pomoc musi znajdować się pod ręką, najlepiej w torebce mamy, świadkowej... więcej »