Przyjęcie weselne

DJ na wesele

Odpowiednio dobrana muzyka na weselu to podstawa udanej zabawy. Znalezienie zespołu muzycznego lub DJ, którzy odtworzą wymarzone piosenki, jednak wcale nie jest takie łatwe, a każda z tych opcji ma swoje wady i zalety. Dzięki temu artykułowi dowiecie się, jakich pułapek unikać... więcej »

 

Wesele inaczej ? zabawa w karaoke

Jakość zabawy na weselu zależy w równej mierze od organizatorów uroczystości, co od samych jej uczestników. Wesołe, skłonne do śmiechu i wygłupów towarzystwo z radością przyjmie pomysł na przeprowadzenie w trakcie wesela popisów wokalnych, czyli... więcej »

 

Na pamiątkę ? księga weselna

Nie tylko zdjęcia czy nagranie ze ślubu i wesela może być wspaniałą pamiątką po przeżytych chwilach. Coraz popularniejsze stają się księgi weselne, czyli rodzaj albumu, niejednokrotnie bogato zdobionego, w którym goście weselni mogą wpisywać swoje życzenia dla Młodej... więcej »

 

Pierwszy taniec na weselu

Pierwszy taniec na weselu jest dla Młodej Pary przeżyciem o tyleż pięknym, co stresującym. Stanowi on sygnał do rozpoczęcia zabawy, jednocześnie skupia uwagę wszystkich gości na nowożeńcach. Nic więc dziwnego, że młodzi pragną, aby ten moment miał wyjątkową oprawę muzyczną i... więcej »

 

Jak zorganizować wesele dla małych gości?

Decyzja o tym, czy zapraszać dorosłych z dziećmi na przyjęcie weselne nie jest prosta. Wymaga przede wszystkich rozważenia wszystkich za i przeciw, a także uwzględnienia istniejących tradycji rodzinnych. Jeśli już jesteśmy zdecydowani, aby na sali weselnej bawiły się także maluchy,... więcej »

 

Dzieci na weselu

Obecność dzieci na ślubie zazwyczaj nie podlega dyskusji. Każdego w końcu wzruszają te piękne obrazki, kiedy przed Młodą Parą wchodząca do kościoła idzie śliczna dziewuszka sypiąca kwiaty lub kiedy ukochany chrześniak podaje obrączki podczas ceremonii. O wiele więcej emocji... więcej »

 

Fajerwerki na weselu

Pokazy pirotechniczne na weselu to nowość, która z roku na rok zyskuje coraz szersze grono amatorów. Ciekawe show może być prawdziwym hitem wesela, a Młoda Para będzie z pewnością zachwycona swoimi zdjęciami na tle sztucznych ogni. Organizując pokaz fajerwerków... więcej »

 

Podziękowania dla rodziców

Tradycyjnym i bardzo wzruszającym momentem, o którym nie może zapomnieć żadna świeżo poślubiona para, są oczywiście podziękowania dla rodziców w trakcie wesela. Odbywają się one zaraz po pierwszym tańcu lub tuż po oczepinach. Młodzi dziękują nie tylko za pomoc w... więcej »