Planowanie ślubu i wesela

Pomysły na ostatni wieczór na wolności

Zorganizowanie niebanalnego wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego jest nie lada wyzwaniem. Oczywiście najbezpieczniej jest zaproponować wyjście do klubu w gronie najbliższych przyjaciół, ale ostatni wieczór na wolności spędzony z odrobiną szaleństwa na pewno zostanie... więcej »

 

Udana sesja zdjęciowa w plenerze

Sesja zdjęciowa w plenerze jest niezapomnianym przeżyciem, a fotografie wspaniałą pamiątką. Jednak aby zdjęcia ciekawie się prezentowały, musi je wykonać nie tylko dobry fotograf, ale także ich bohaterowie muszą być dobrze przygotowani. Poniżej kilka rad. Wybierz ciekawy plener... więcej »

 

Koszty ślubu i wesela - jak je podzielić?

Zorganizowane ślubu i wesela jest niemałym wydatkiem. W grę wchodzi zazwyczaj od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Nie każda rodzina stoi finansowo na tym samym poziomie. Nic więc dziwnego, że sprawa podziału kosztów między rodzinami narzeczonych budzi wiele emocji.... więcej »

 

Zdjęcia ślubne - co ustalić z fotografem?

W czasie ślubu i wesela tyle się dzieje, że niejednokrotnie Para Młoda niewiele z nich pamięta. Aby wspomnienia cały czas pozostały świeże, decydujemy się na uchwycenie tych przelotnych momentów na kliszy fotograficznej czy w oku kamery. Wybór fotografa, stylu zdjęć... więcej »

 

Sztuka zapraszania na ślub i wesele

Nie ma ślubu i wesela bez gości. Polska tradycja weselna szczególnie upodobała sobie huczne imprezy w stylu „zastaw się, a postaw się”, a narzeczeni i ich rodzice bardzo rzadko decydują się na kameralne uroczystości w gronie kilkunastu osób. Najczęściej... więcej »

 

Jak dobrze zorganizować wieczór panieński lub kawalerski?

Na każdym organizatorze wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego spoczywa duża odpowiedzialność. W końcu to od jego zdolności organizacyjnych i inwencji twórczej zależy, czy zabawa będzie naprawdę niezapomniana. Osobami, które są zazwyczaj odpowiedzialne za imprezę, są... więcej »

 

Obowiązki świadków podczas ślubu i wesela

Wybór świadków na własny ślub nie jest prosty. Najlepiej, żeby to były zaufane osoby z najbliższej rodziny lub dobrzy przyjaciele. Sama funkcja świadka jest niezwykle zaszczytna i pełnienie jej nie ogranicza się tylko do złożenia podpisu na dokumentach celem stwierdzenia... więcej »

 

Obniżamy koszty ślubu i wesela

Ślub i wesele są tak wyjątkowym przeżyciem, iż niewielu wyobraża sobie, że ten jeden jedyny dzień w życiu nie będzie taki, jak sobie dokładnie wymarzyli. Niestety marzenia kosztują. Zorganizowanie średniej wielkości wesela to wydatek rzędu kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy... więcej »

 

Idealne zaproszenie ślubne

Aby zaproszenie ślubne dobrze spełniło swoją rolę, powinno być skonstruowane zgodnie z poniższymi wymogami. Zarówno jego treść jak i wygląd mają ogromne znaczenie, dlatego warto jego wybór przemyśleć wcześniej. Kto, gdzie, kiedy... Zaproszenie na ślub i wesele... więcej »

 

Wybór zaproszeń ślubnych

Lista gości ustalona, pora na wybranie zaproszeń ślubnych. Oferta sklepów papierniczych czy drukarń może przyprawić o prawdziwy zawrót głowy. Nawet najbardziej wybredni narzeczeni znajdą coś dla siebie, a jeśli nie, to zawsze mogą się pokusić o własnoręczne... więcej »